ALVO Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin (BTM) beş yıllığına işletmecisi oldu. Yap işlet devret sistemi ile ihale edilen projede ALVO bir planetaryum, bir 3D sinema, 2, 4 ve 9 kişilik 3 simülatör, hediye mağazası, restoran ve kafe kuracak. BTM’de ayrıca Türkiye’nin ilk 3D Videowall uygulaması yapılacak. Açılışı 21 Aralık olan tesisde ayrıca Sultans of Science sergisi ve bilim oyuncakları sergisi yer alacak.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Cebit 2013 standı ALVO’dan. 270 metrekarelik alan üzerine iki kat olarak kurulu olan stand ziyaretçi akınına uğradı. Özellikle Robot Kaleci GOLYEMEZ Sneijder ve Salih Uçan’ın penaltı atışlarına geçit vermedi. 7D sinema, teatral gösteriler ve Gençlik Merkezleri kayıt istasyonlarının da yoğun ilgi gördüğü standda binlerce gencimize Bakanlık faaliyetleri ile ilgili bilgiler verildi.

ALVO Mersin 2013 Akdeniz Olimpiyatlarının karşılama ve kimlik tespit kioskları sağlayıcısı oldu. Farklı il ve tesislerde çalışan 100 adet 47” monitörlü kiosk sıfır hata ile çalışarak hem iç mekan hem de dış mekanda Mersin’in rutubetli ve sıcak ortamında kendisini kanıtladı.

HD Group Menuboardlar

18 Kasım 2013

HD Group bünyesindeki HD İskender ve Pidem restoranları menuboard olarak ALVO’nun sunmuş olduğu çözümleri tercih ettiler. Ankara, İstanbul, Gaziantep ve Hatay’daki farklı AVM’lerdeki restoranlarda standart menuboard uygulamalarıne ek olarak videowall çözümleri de kullanıldı. Ayrıca HD İskender restoranlarında ALVO’nun geliştirerek üretmiş olduğu 47 FULL HD bilgilendirme kioskları kullanılmaya başlandı.